Ta strona używa cookie Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Nasz zespół

Katarzyna Rybka
WSPÓLNIK/biegły rewident

Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Katowicach, na której również ukończyła studia podyplomowe na kierunku rachunkowości. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze firm o zasięgu lokalnym i międzynarodowym. Legitymuje się świadectwem kwalifikacyjnym uprawniającym do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, jak również posiada tytuł biegłego rewidenta i jest wpisana na listę biegłych pod numerem 10595. W swojej dotychczasowej pracy zawodowej zajmowała się zarówno prowadzeniem ksiąg rachunkowych jak również doradztwem i organizacją rachunkowości, wyceną przedsiębiorstw, badaniem planów przekształcenia, łączenia i podziału spółek. Poza tym przygotowywała ekspertyzy oraz badała i przeglądała sprawozdania finansowe. W wolnych chwilach stale uaktualnia i pogłębia swoją wiedzę.

Marta Czajowska - Wawak
WSPÓLNIK/samodzielna księgowa i specjalista ds. kadr i płac

Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Katowicach, na której ukończyła również studia podyplomowe na kierunku rachunkowości. Uzyskała również uprawnienia pedagogiczne na podyplomowych studiach na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Posiada świadectwo kwalifikacyjne nr 45707/2010 wydane przez Ministra Finansów uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Od ponad 8 lat z pasją współtworzy Kancelarię Księgową MERITUMM Sp. z o.o. W wolnych chwilach praktykuje jogę i realizuje zamiłowania florystyczne.

Renata Szteklińska
WSPÓLNIK/samodzielna księgowa

Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Katowicach, na której także ukończyła studia podyplomowe na kierunku rachunkowości. Posiada świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Doświadczenie zawodowe przekazane przez mamę (wspólnika – Katarzynę Rybkę) oraz nabyte podczas pracy w bankowości i ubezpieczeniach skutecznie wykorzystuje podczas pracy w kancelarii. W wolnych chwilach pisze książkę.

Gabriela Legień
księgowa

Ukończyła Liceum Zawodowo-Ekonomiczne w Bielsku-Białej. Jako księgowa pracuje już od ponad 8 lat. W 2011 r. dołączyła do Zespołu Kancelarii MERITUMM. Wolny czas lubi aktywnie spędzać na świeżym powietrzu


Karolina Stec
księgowa

Jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Wydziału Finansów i Rachunkowości. Doświadczenia zawodowe zdobywa w Kancelarii Księgowej MERITUMM Sp. z o. o. od 2011 r. W wolnych chwilach uwielbia długie spacery ze swoim psem, gra w siatkówkę oraz jeździ na snowboardzie.

Katarzyna Kubica
asystent ds. księgowości

Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach na Wydziale Finansów i Rachunkowości. Doświadczenie zawodowe zdobywa od 2013 roku. W wolnych chwilach uwielbia wędrówki po górach, taniec i podróże.

Agnieszka Kuś
asystent ds. księgowości

Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach na kierunku Finansowe i Rachunkowość, specjalność Rachunkowość. Doświadczenie zawodowe zdobywa od 2 lat. Jej hobby to czytanie książek, gra na organach i śpiew.

Kontakt

KANCELARIA KSIĘGOWA
MERITUMM SP. Z O.O.

43-300 Bielsko-Biała
ul. Mostowa 5 lokal 408, III piętro
GALERIA SFERA

Telefon (+48 33) 498 70 28
e-mail: biuro@meritumsc.pl

Jesteśmy Ekspertem w portalach:

Kancelarie podatkowe - logo Bielsko-Biała - logo