Ta strona używa cookie Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Nasz zespół

 

Katarzyna Rybka
WSPÓLNIK/biegły rewident

Katarzyna Rybka Meritumm

Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Katowicach, na której również ukończyła studia podyplomowe na kierunku rachunkowości. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze firm o zasięgu lokalnym i międzynarodowym. Legitymuje się świadectwem kwalifikacyjnym uprawniającym do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, jak również posiada tytuł biegłego rewidenta i jest wpisana na listę biegłych pod numerem 10595. W swojej dotychczasowej pracy zawodowej zajmowała się zarówno prowadzeniem ksiąg rachunkowych jak również doradztwem i organizacją rachunkowości, wyceną przedsiębiorstw, badaniem planów przekształcenia, łączenia i podziału spółek. Poza tym przygotowywała ekspertyzy oraz badała i przeglądała sprawozdania finansowe. W wolnych chwilach stale uaktualnia i pogłębia swoją wiedzę.

 

Marta Czajowska - Wawak
WSPÓLNIK/samodzielna księgowa i specjalista ds. kadr i płac

Marta Czajowska-Wawak Meritumm

Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Katowicach, na której ukończyła również studia podyplomowe na kierunku rachunkowości. Uzyskała również uprawnienia pedagogiczne na podyplomowych studiach na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Posiada świadectwo kwalifikacyjne nr 45707/2010 wydane przez Ministra Finansów uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Od ponad 8 lat z pasją współtworzy Kancelarię Księgową MERITUMM Sp. z o.o. W wolnych chwilach praktykuje jogę i realizuje zamiłowania florystyczne.

 

Renata Szteklińska
WSPÓLNIK/samodzielna księgowa

Renata Szteklińska Meritumm

Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Katowicach, na której także ukończyła studia podyplomowe na kierunku rachunkowości. Posiada świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Doświadczenie zawodowe przekazane przez mamę (wspólnika – Katarzynę Rybkę) oraz nabyte podczas pracy w bankowości i ubezpieczeniach skutecznie wykorzystuje podczas pracy w kancelarii. W wolnych chwilach pisze książkę.


Karolina Stec
księgowa

Karolina Stec Meritumm

Jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Wydziału Finansów i Rachunkowości. Doświadczenia zawodowe zdobywa w Kancelarii Księgowej MERITUMM Sp. z o. o. od 2011 r. W wolnych chwilach uwielbia długie spacery ze swoim psem, gra w siatkówkę oraz jeździ na snowboardzie.

 

Aleksandra Sawa
księgowa

Aleksandra Sawa Meritumm

Ukończyła technikum ekonomiczne oraz studia magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym na specjalności rachunkowość i podatki. Z chęcią poszerza swoją wiedzę na kursach i szkoleniach. Wolny czas spędza w gronie przyjaciół grając w gry planszowe i podróżując.

 

Dominika Ohirko
księgowa

Dominika Ohirko Meritumm

Ukończyła studia I stopnia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach na kierunku Finansowe i Rachunkowość, specjalność Rachunkowość. Aktualnie studentka ostatniego roku studiów magisterskich ze specjalnością controlling. W wolnym czasie poszerza swoje zainteresowania związane ze zdrowym żywieniem i aktywnym trybem życia.

 

Klaudia Kufel
asystent ds. księgowości

Klaudia Kufel Meritumm

Ukończyła studia I stopnia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach ze specjalizacją Rachunkowość. Obecnie w trakcie studiów magisterskich ze specjalizacją Rewizja finansowa. Od dziecka znajdywała upodobanie w czynnościach związanych z finansami. Wrodzona dokładność i staranność dopełniły, że z chęcią i swobodą wykonuje swoją pracę. W wolnych chwilach lubi przenieść się w inny wymiar rzeczywistości czytając książki, poznawać nowe miejsca na świecie i upamiętniać je na fotografiach.

 

Dominika Hałat
asystent ds. księgowości

Dominika Hałat Meritumm

Obecnie studentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach o specjalności rachunkowość i podatki. Księgowość jest dla niej nie tylko pracą, ale również pasja z którą wiąże przyszłość. Uwielbia wyzwania. W wolnych chwilach oddaje się dobrej książce, podróżom a w okresie zimowym swój czas poświęca narciarstwu.

 

Kontakt

KANCELARIA KSIĘGOWA
MERITUMM SP. Z O.O.

43-300 Bielsko-Biała
ul. Mostowa 5 lokal 408, III piętro
GALERIA SFERA

Telefon (+48 33) 498 70 28
e-mail: biuro@meritumsc.pl

Jesteśmy Ekspertem w portalach:

Kancelarie podatkowe - logo Bielsko-Biała - logo