Nasz zespół

 

Katarzyna Rybka
WSPÓLNIK/biegły rewident

Katarzyna Rybka Meritumm

Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Katowicach, na której również ukończyła studia podyplomowe na kierunku rachunkowości. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze firm o zasięgu lokalnym i międzynarodowym. Legitymuje się świadectwem kwalifikacyjnym uprawniającym do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, jak również posiada tytuł biegłego rewidenta i jest wpisana na listę biegłych pod numerem 10595. W swojej dotychczasowej pracy zawodowej zajmowała się zarówno prowadzeniem ksiąg rachunkowych jak również doradztwem i organizacją rachunkowości, wyceną przedsiębiorstw, badaniem planów przekształcenia, łączenia i podziału spółek. Poza tym przygotowywała ekspertyzy oraz badała i przeglądała sprawozdania finansowe. W wolnych chwilach stale uaktualnia i pogłębia swoją wiedzę.

 

Marta Czajowska - Wawak
WSPÓLNIK/samodzielna księgowa i specjalista ds. kadr i płac

Marta Czajowska-Wawak Meritumm

Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Katowicach, na której ukończyła również studia podyplomowe na kierunku rachunkowości. Uzyskała również uprawnienia pedagogiczne na podyplomowych studiach na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Posiada świadectwo kwalifikacyjne nr 45707/2010 wydane przez Ministra Finansów uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Od ponad 16 lat z pasją współtworzy Kancelarię Księgową MERITUMM Sp. z o.o. Od wielu lat interesuje się psychologią społeczną. W wolnych chwilach praktykuje jogę i realizuje zamiłowania florystyczne.

 

Renata Szteklińska
WSPÓLNIK/samodzielna księgowa

Renata Szteklińska Meritumm

Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Katowicach, na której także ukończyła studia podyplomowe na kierunku rachunkowości. Posiada świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Ukończyła również podyplomowe studia menadżerskie MBA na SGH w Warszawie. Doświadczenie zawodowe przekazane przez mamę (wspólnika – Katarzynę Rybkę) oraz nabyte podczas pracy w bankowości i ubezpieczeniach skutecznie wykorzystuje podczas pracy w kancelarii. W wolnych chwilach pisze książkę.

 

 

Monika Kania
księgowa

Monika Kania Meritumm

Ukończyła Akademię Ekonomiczną w Katowicach, gdzie pogłębiała również wiedzę na studiach podyplomowych z zakresu rachunkowości i finansów. Posiada certyfikat księgowy potwierdzający kwalifikacje i uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Ma ponad 10-letnie doświadczenie w zawodzie księgowej. Wolny czas wypełnia rodziną i testowaniem nowych przepisów kulinarnych.

 

Barbara Pudełek
młodsza księgowa

Barbara Pudełek Meritumm

Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Katowicach, na kierunku Finanse i Bankowość, w zakresie finansów i inwestycji. Od ponad 15 lat pracuje w zawodzie księgowej, z powodzeniem wykorzystując zdobytą wiedzę i doświadczenie. Wolny czas wypełnia słuchaniem muzyki oraz pieszymi wycieczkami w miłym towarzystwie. Pasjonuje się dobrym kinem i sztuką teatralną.

 

Anna Hajduga
młodsza księgowa

Anna Hajduga Meritumm

Obecnie studentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach o specjalności rachunkowość i podatki. Księgowość jest dla niej nie tylko pracą, ale również pasja z którą wiąże przyszłość. Uwielbia wyzwania. W wolnych chwilach oddaje się dobrej książce, podróżom a w okresie zimowym swój czas poświęca narciarstwu.

 

Klaudia Wawak
młodszy specjalista ds. kadr i płac

Klaudia Wawak Meritumm

Jest absolwentką Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej, studiów I I II stopnia na kierunku Zarządzanie w zakresie Zarządzanie w Administracji i Finanse Organizacji oraz Zarządzanie Firmą. W wolnych chwilach lubi oddawać się dobrej lekturze oraz eksperymentować z nowymi przepisami kulinarnymi.

 

Kancelaria Księgowa Meritumm

ul. Juliusza Słowackiego 34a
Telefon (+48 33) 810 33 48
698 888 990, 698 888 991
e-mail: biuro@meritumsc.pl

Zobacz również