OPINIE KLIENTÓW BIURA RACHUNKOWEGO MERITUMM


DOŁĄCZ DO ZADOWOLONYCH KLIENTÓW MERITUMM

Pani Agnieszka

Współpracuję z Kancelarią Księgową MERITUMM sp z o.o. od ponad 10 lat i nigdy w trakcie współpracy nie pomyślałam o zmianie, bo lubię pracować z ludźmi, którzy kompetentnie wypełniają swoje obowiązki. Cenię zespół kancelarii przede wszystkim za terminowość, rzetelność i fachowe doradztwo. Ta kancelaria to moje meritum świętego spokoju.

Pan Radosław

Jestem bardzo zadowolony z wieloletniej współpracy z Kancelarią Księgową MERITUMM Sp. z o.o. Zawsze uzyskałem pełną merytoryczną pomoc i informację. Wynagrodzenie jest adekwatne do świadczonych usług i na bardzo wysokim poziomie. Polecam z całą odpowiedzialnością usługi księgowe i kadrowe prowadzone przez tę Kancelarie.

Pan Paweł

Mam doświadczenia z wieloma kancelariami księgowymi - muszę przyznać, że jak do tej pory Kancelaria Meritumm jest na pierwszym miejscu pod wieloma względami: skrupulatności, terminowości, rzetelności, sprawnej bieżącej obsługi oraz konsultacji. Bardzo polecam!

Pan Paweł

Jestem klientem Kancelarii od 9 lat — od chwili założenia własnej działalności. Zespół MERITUMM to gwarancja nie tylko najwyższej próby profesjonalizmu, lecz także przyjaznego i pomocnego podejścia we wszelkich kwestiach. Dzięki temu od lat śpię spokojnie, wiedząc, że moje sprawy związane z księgowością są w najlepszych rękach.

Pan Dariusz

Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta oraz obsługa klienta należą do podstawowych zalet Kancelarii Księgowej Meritumm.

Pani Jola

Pełny profesjonalizm i kultura osobista. Panie znają się na swojej pracy i potrafią wybrnąć z każdej opresji, w którą wpakują się klienci ;)

Pani Kinga

Nasza współpraca zaczęła się 10 lat temu Zawsze profesjonalne, rzetelne i pomocne!!! Kobiety sukcesu Polecam!!!

Pan Kamil

Polecam współpracę z MERITUMM. Wszystkie dokumenty i informacje otrzymuję na bieżąco, ponad to wszelkie odpowiedzi na maila i zapytania spotykają się z odpowiednią pomocą.

Pan Grzegorz

Świetne podejście do klienta. Profesjonalna obsługa i pomoc w każdej sytuacji. Polecam.


Listy referencyje:

7 point referencje Marek Gancarczyk referencje CHOCOFEE - referencje Gregory - referencje

Kancelaria Księgowa Meritumm

ul. Juliusza Słowackiego 34a
Telefon (+48 33) 810 33 48
698 888 990, 698 888 991
e-mail: biuro@meritumsc.pl

Zobacz również